Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čestné občanství obce Horní Libchava

Čestné občanství obce Horní LibchavaČestné občanství obce Horní Libchava

Zastupitelstvo Horní Libchavy schválilo nominaci paní Marie Dolejší na titul Čestný občan obce Horní Libchava za dlouholetý přínos pro rozvoj obce.

Paní Marie Dolejší zahájila svou pedagogickou práci v roce 1964, od roku 1975 byla ředitelkou MŠ v Horní Libchavě a to až do doby  sloučení se ZŠ. V letech 1990 - 1992 byla starostkou naší obce, a jelikož se chtěla věnovat práci ředitelky MŠ, tak tuto funkci opustila. Za dobu svého dlouholetého působení vychovala a dala základ několika generacím dětí. Díky své vitalitě a životnímu optimismu vypomáhala v MŠ až do konce letošního školního roku.

Ocenění bylo předáno starostkou obce na zahradní slavnosti ZŠ a MŠ v pátek 23. 6. 2023.

Ještě jednou děkujeme za její práci a přejeme hodně zdraví a vitality.